Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Przeciw Przemocy Władzy". Manifa pierwszy raz w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 marca 2017 r. o 09:58 Powrót do artykułu
Ciasto by przez ten czas upiekły, to bym im chociaż dzieci buzi za to dały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkretnie o jakiej przemoczy mowa w nazwie protestu? Bo nie wiem, czy warto się wybrać, jako że nie odczuwam. Proszę kompetentne osoby o odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy za Platformy były nowoczesne badania prenatalne najnowszej generacji? Nie było klauzuli sumienia? Była większa swoboda w przerywaniu ciąży? 3 x NIE - więc dlaczego panie wtedy nie protestowały? Mój głos poparcia mogę oddać jedynie w zakresie dofinansowania leczenia niepłodności. To duży problem dla wielu par chcących mieć dzieci, więc jeśli obecnej władzy zależy na zwiększeniu dzietności, to powinna wyłozyć środki choćby na inseminacje, jeśli już samo in vitro jest dla nich ideologicznie nie do przyjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety, czas się zmobilizować i działać razem, solidarnie!!! Nic sie nie zmieni, jeśli same się o to nie postaramy. Odwagi!!!:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kobiet wyszło się przewietrzyć z panią muchą, a ile Pań zostało przy swoich codziennych normalnych obowiązkach? Jednak rozsądek u Pań jest bez uszczerbku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być jakimś mizoginem albo po prostu zwykłą p.i.z.d.ą żeby być tak agresywnym w stosunku do kobiet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety w PL są traktowane jak zwierzęta. Jeśli same nie wywalczą sobie praw, to fanatycy religijni którzy rządzą Polską, na pewno im ich nie dadzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dobrze, wpuściłam się w kanał, na którym się nie znam. Nie mam siły teraz kombinować…" - mówi Magdalena Jethon, która 7 lat po-psl była szefem radiowej Trójki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
QUIZ: Na czym zna się pani mucha? Śpiewaniu w Sejmie? Hokeju? Koncertach madonny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna Grodzka też był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety będą domagały się legalnego "wyskrobywania" małych dziewczynek? Bo zabijanych chłopców to oczywiście bronić nie będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier..le ale wstyd być tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze byłem za wolnością kobiet jak kobieta chce sobie upier...lić rękę prosze bardzo, nogę proszę bardzo, oko proszę bardzo ...ale zabijanie małych niewinnych dzieci mimo iż są w ich brzuchu to już o krok za daleko. Sam osobiście mogę adoptować niechcianego malucha. Mam dzieci ale jeden czy dwa więcej nie sprawią mi różnicy. Bo co winny jest dzieciak którego byle k..wa chce zabić ? Dla mnie to są ostanie szmaty podnoszące rękę na bezbronne dziecko niech na mnie albo na męża podniesie rękę ale nie bo się boi ... a zabić mała delikatną istotę to i owsze,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same szmaty ani jednej porządnej kobiety na zdjęciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla pracowitych trolli pisowskich. Tylko zastanówcie się, czy jeśli chodzi o Wasze partnerki życiowe i córki - godzicie się na pozbawienie ich prawa do decyzji, pozbawienie prawa do nowoczesnych diagnoz i terapii? Tu nie chodzi o politykę ale o cofanie się medycyny i prawa do przeszłości - w sytuacji, kiedy jesteśmy członkiem UE. Władza świadomie odrzuca standardy europejskie uzasadniając to światopoglądowo i wyznaniowo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do aborcji ręki nie przyłożymy - po prostu. U nas dzieci z Downem będą się rodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Francji obowiązuje zakaz prezentowania treści (np. reklam) w których występują dzieci uposledzone np. z zespołem Downa. O obronę takiego prawa europejskiego wam chodzi? Jesli tak, to ja kocham PIS, który pozwala takim dzieciom urodzić się, żyć i godnie umrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym dziecko z Downem ma mniejsze prawo do życia niż dziecko bez Downa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na czym polega terapia płodu z zespołem Downa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę wskazać dokumenty, w których "pozbawia się kobiety prawa do decyzji, prawa do nowoczesnych diagnoz i terapii".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...